SADECE BİR EKİP DEĞİLİZ, AİLEYİZ.

Biz, danışanlarımıza sağlıklı yaşam yolculuklarında onların işini kolaylaştırmak amacıyla bu mutfağı kuran, genç, dinamik ve en önemlisi bu işi büyük bir tutkuyla yapan profesyonel bir ekibiz. Biz, Fitinfit mutfağını sağlıklı ve deneyimli beslenmek isteyen, ideal kilosunu yakalamak veya sabitlemek isteyen, ev ve iş yoğunluğu içinde kalorisi belirlenmiş bu lezzetli yemekleri organize etmek için zaman ayıramayan danışanlarımıza hedeflerine ulaşmada yardım etmek amacıyla kurduk. Biz sizler için diyetisyen denetiminde, profesyonellerin kontrolünde hazırlanmış yemeklerimizi, son teknoloji ile donatılmış leziz mutfağımızda özenle seçtiğimiz taze malzemeler, sevgiyle ve sağlıkla hazırlayalım ve sizlere tüm iyi dileklerimizle kapınıza teslim edelim. Sizlere de ideal kilonuzun keyfini çıkarmak kalsın.

About Image 1
About Image 2
About Image 3
About Image 4
About image

MUTFAĞA YAKLAŞIMIMIZ

1. Yüksek besin değerlerine şeflerimizin sofistike dokunuşu. Yemeklerimizin tamamında, sindirim ve vücut savunma sisteminin sağlıklı çalışmasına izin veren denge ve yüksek besin değerleri gözetilirken, pişirme tekniklerinden tasarımına kadar şeflerimizin sofistike dokunuşları ile hazır hale getiriliyor.
2. Güvenilir Malzemeler. Yediklerinizin lezzetli olduğu kadar besleyici olması bizim için çok önemli. O sebeple yemeklerimizde kullanılan malzemelerin tamamı ekolojik, güvenilir ve sürdürülebilir tarım çiftliklerinden temin ediliyor.
3. Taze taze kapınızda. Yerinden temin edilmiş malzemelerle günlük olarak hazırlanan yemekleriniz, şık tasarımlı ve çevre dostu paketlerde kapınıza geliyor.

FELSEFEMİZ

1. En taze ve besin değerleri yönünden zengin yiyeceklerin ağırlıklı olduğu beslenme şekline inanıyoruz.
2. İyi beslenmenin iyi hissettirdiğine inanıyoruz.
3. Bedenimizin bilgeliğine inanıyor ve ona kulak veriyoruz.

ADIM ADIM IDEAL KILONUZA VE SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN...

step

Herşey niyetle başlar... Kararlı olun ve sizi motive eden sebebi bulun.

step

Kalorinize göre fitinfit paketlerinden size uygun olanı seçin.

step

FitinFit üyeliğinizi tamamladıktan sonra sipariş verin.

step

İlk siparişiniz 48 saat sonra taze taze kapınızda.