FİTİNFİT KİMLER İÇİN?

FitinFit, bedenini seven, sağlığına ve formuna dikkat eden herkes içindir. FitinFit bir diyet programı değildir, bir beslenme şeklidir ve kalıcı bir bilinç geliştirmek isteyen herkes, FitinFit paketlerinde sağlık ve iyilik bulacaktır.

Gün içerisinde zamanının çok büyük kısmını iş yerinde geçirenler için sağlıklı beslenme ciddi bir engel. Uzayıp giden toplantılarda servis edilen pastane ürünleri, protein-karbonhidrat dengesi hesaplanmamış menüler, masum görünen bol soslu salatalar… Tüm bunları bilip evden yiyeceğini getirenler içinse işten dönüp tüm o yorgunlukla ertesi günün yemeğini hazırlamak neredeyse imkansız. Sosyal hayatında yoğun temposu olanlar için de durum pek farklı değil. Üstelik herkes iyi bir aşçı olmak zorunda değil, bazen çok istesek de o tarifinde gördüğümüz leziz yemekleri fotoğraftakine benzetemeyebiliyoruz.

FitinFit, şehir hayatının koşturmacasında yemek pişirmeye vakti veya enerjisi olmayanların, iş hayatının getirdiği sınırlamalar nedeniyle kaliteli besinlere ulaşamayanların, çok istese de o meşhur şefler gibi yemek pişiremeyenlerin, çok özel günleri için derhal forma girmek isteyenlerin yardımına koşan, sizi sizden daha çok düşünen beslenme danışmanınızdır.

ADIM ADIM IDEAL KILONUZA VE SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN...

step

Herşey niyetle başlar... Kararlı olun ve sizi motive eden sebebi bulun.

step

Kalorinize göre fitinfit paketlerinden size uygun olanı seçin.

step

FitinFit üyeliğinizi tamamladıktan sonra sipariş verin.

step

İlk siparişiniz 48 saat sonra taze taze kapınızda.