EVDE SPOR YAPACAKLARIN TAKİP ETMESİ GEREKEN FİT FENOMENLER

13 Ocak 2018 Yorum Yok Fitinfit Categories Blog

Gym salonlarına gitmeden de sıkı ve formda olabilirsiniz. Konu fitness olunca takip etmeniz gereken bazı Instagram fenomenlerini tanımanızda fayda var:

@kayla_itsines: Kayla bir training coach yani kişisel spor hocası. Onu takip ederek vücudunuzu şekle sokmak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili çeşitli hareketler öğrenebilirsiniz.

@muffintopless: Savannah Rose Neveux’ın Instagram hesabını takip ettiğinizde fitness’i evinize getirmiş olacaksınız. Savannah, tam bir fitness gurusu. 141k takipçisi var. Fit bir vücuda sahip olmak ve sağlıklı beslenmek isteyenler için ilham kaynağı oluyor.

@bikinibodymommy: Briana Christine, anneler için harika bir fitness gurusu. Kendi değişiminin bir filmi gibi Instagram hesabı var.

@bella.falconi: Eğer evde oturduğunuz yerden ücretsiz bir training coach’a sahip olmak istiyorsanız Bella tam size göre. Onun hesabını takip ederken kendinizi spor salonunda hissedeceksiniz. Tam bir fitness gurusu olan Bella, her gün vücudunuzu şekle sokacak ve sağlıklı beslenmenizi sağlayacak tüyolarla Instagram hesabını doldurup taşırıyor.

@natalieuhling: Eğer egzersiz yapmak için motivasyon eksikliği çekiyorsanız, takip etmeniz gereken diğer bir kadın fitness gurusu ise Natalie. 16.7k takipçisi olan Natalie Uhling, aynı zamanda bir antrenör.